Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Popis nehnuteľnosti

Diana Reality ponúka na predaj polyfunkčný objekt, nachádzajúci sa v katastrálnom území Košice - JUH. Popis nehnuteľnosti:
Jedná sa o dvojpodlažnú budovu s príľahlými pozemkami , celková výmera 1400 m2, z toho zastavaná plocha 900 m2, s prístupom po vnútroareálovej komunikácii so spoluvlastníckym podielom.
1. nadzemné podlažie: Veľkosklad ovocia a zeleniny s kancelárskymi priestormi a sociálnym zázemím pre zamestnancov.
Veľkosklad ovocia a zeleniny, pozostáva z troch chladiacich skladov, expedičného priestoru a skladu obalov, ktorý je
prístupný z rampy. Súčasťou I.NP sú 2 vstavby: administratívna a sociálna,pozostáva z troch kancelárií a sociálneho zariadenia pre zamestnancov (3 x WC s umývadlom, 2 x sprcha, 2 x šatne a kuchynka) .
2.nadzemné podlažie oceľovej nosnej konštrukcie, slúži na relaxačné a športové účely (bowling, fitnes, sauny, masážne a relaxačné miestnosti, bar s kuchynkou a skladom).
Súčasťou nehnuteľnosti je aj uzatvorený dvor - parkovací priestor , nehnuteľnosť si nevyžaduje rekonštrukciu a ďalšie investície.
Bližšie informácie Vám poskytneme v RK : 0911 123402

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
1800 m2
Úžitková plocha:
1800 m2
Počet podlaží:
2
Balkón:
nie
Výťah:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti