Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Realitná kancelária Diana Reality, prevádzkovaná spoločnosťou SOLGRUPO, s.r.o. vznikla v roku 2013.

Realitné aktivity majiteľky a konateľky spoločnosti však siahajú až do roku 2007, kedy spolupracovala s nadnárodnou spoločnosťou REMAX SLOVAKIA. kde absolvovala celé portfólio REMAX AKADÉMIE.

Dlhoročné skúsenosti naznačujú, že máme dostatočnú prax spojenú s predajom a prenájmom nehnuteľností, s komunikáciou s potencionálnymi klientami, poznáme špecifiká lokálneho trhu, ale vieme pomôcť aj s obchodnými tranzakciami v oblasti realít v zahraničí, ako je Česká Republika, Maďarsko, Francúzko, Rumunsko a Poľsko.

Spoločnosť SOLGRUPO,s.r.o. spolupracuje s renomovanou advokátskou kanceláriou, s profesionálnymi finančnými poradcami v oblasti poskytovania úverov a poistenia majetku a najlepšími súdnymi znalcami.

Hlavným cieľom našej realitnej kancelárie je kvalita poskytovaných služieb, osobný prístup k ľuďom a snaha splniť požiadavky klientov podľa ich predstáv.

Budeme radi, keď zveríte svoje sny o bývaní, prípadne investičné zámery do našich rúk, my Vám radi pomôžeme na vysokej profesionálnej úrovni.